Droga Szamana. Etap 4: Zamek widmo – przedsprzedaż ruszyła!

Droga Szamana. Etap 4: Zamek widmo – przedsprzedaż ruszyła!
Spis treści:

OOOO TAK! Na taką wiadomość warto czekać, a doskonale wiecie, że jestem jednym z największych fanów serii Droga Szamana, która składa się obecnie z trzech tomów:

Droga Szamana. Etap 1: Początek (przeczytaj recenzję klikając TUTAJ)
Droga Szamana. Etap 2: Gambit Kartosa (przeczytaj recenzję klikając TUTAJ)
Droga Szamana. Etap 3: Tajemnica Mrocznego Lasu (przeczytaj recenzję klikając TUTAJ)

Autor Wasilij Machanienko napisał już 7 tomów etapów życia szamana – Machana i jego przygód w wirtualnym świecie Barliony, ale przetłumaczonych na język polski zostało trzy. To wszystko zmieni się 10.02.2021, kiedy to światło dzienne ujrzy czwarta część Drogi Szamana: Zamek Widmo. Książka, na którą nasza redakcja czeka niczym dzieciak na Mikołaja. Znalazło się również dla niej miejsce w zestawieniu najbardziej wyczekiwanych książek 2021 roku! Jeżeli jeszcze tam nie zajrzeliście, to jak najbardziej zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na nowy rok! 🙂

Na tym NIE KONIEC WSPANIAŁYCH INFORMACJI! W informacji prasowej wydawnictwo Insignis informuje nas:
W przygotowaniu są okładki do reszty tomów serii, a tom piąty jest już na zaawansowanym etapie przekładu. Chcielibyśmy całą serię – czyli siedem tomów z perypetiami Szamana Machana – opublikować w roku 2021, a następnie przejść do innych cykli i pisarzy rozwijającego się coraz dynamiczniej nurtu sci-fi LitRPG.”

Więc nie pozostaje nam w tym nowym roku nic innego, jak życzyć sukcesów i trzymamy kciuki, żeby cele postawione na ten rok związane z Drogą Szamana zostały szybko zrealizowane!

Książka jest już możliwa do zamówienia w przedsprzedaży tutaj (nie jest to materiał sponsorowany).

Jacek

Fan strategicznych gier komputerowych, Władcy Pierścieni i Więźnia Labiryntu! Stary od urodzenia.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły