Droga Szamana. Etap 3: Tajemnica Mrocznego Lasu

Droga Szamana. Etap 3: Tajemnica Mrocznego Lasu
Spis treści:

Droga Szamana. Etap 3: Tajemnica Mrocznego Lasu

Autor: Wasilij Machanienko

Nie wspomniałem jak wiele pracy mam na co dzień i jak mało czasu mogę realnie poświęcać na czytanie, a mimo to 3 tom Drogi Szamana wręcz wlałem w siebie jak Zagłoba piwsko. To niesamowite jak bardzo potrafi wciągnąć mnie świat Barliony i kolejne przygody Szamana Machana.

Osiągnięcia, przedmioty, trudne zadania to tylko malutki koniuszek ogromnej góry lodowej wirtualnego świata. Pieniądze zarabiane przez bohatera i jego przyjaciół party zaczynają dawać bogactwo w prawdziwym życiu. To jest dopiero czad, kiedy odsiadując wyrok więzienia zarabiasz pieniądze o których wielu może tylko pomarzyć, ale czy o pieniądze tutaj tak naprawdę chodzi?

Nasz bohater staje się prawdziwym herosem, chociaż ciągle nisko levelowym, to jednak bardzo ważnym graczem świata, na którego rozpoczyna się polowanie. Jedni chcą go upokorzyć, inni chcą wykraść jego itemy. Są też tacy, którzy widzą jak niecodzienne przygody spotykają Machana i chcą po prostu przylepić się do jego sukcesu… jest też ONA, najpiękniejsza na całym świecie, TA o której piszą wiersze, TA która jest marzeniem w domu schadzek, jedna z najwyżej levelowych postaci i to właśnie ona postanawia przyłączyć się do naszego Szamana.

Ahh no właśnie, Machan zostanie przywódcą klanu (Guild Masterem) i zakłada struktury „profesjonalnej organizacji”. W tej części zbiera również top50 graczy świata i zaczyna się GIGANTYCZNE SHOW!

WARTO, WARTO i jeszcze raz WARTO przeczytać tę historię i niestety na czwarty tom poczekamy aż do lutego 2021.

Książka do kupienia w sklepie taniaksiazka.pl

Jacek

Fan strategicznych gier komputerowych, Władcy Pierścieni i Więźnia Labiryntu! Stary od urodzenia.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły