Droga Szamana. Etap 2: Gambit Kartosa

Droga Szamana. Etap 2: Gambit Kartosa
Spis treści:

Droga Szamana. Etap 2: Gambit Kartosa

Autor: Wasilij Machanienko

Jeżeli nie przeczytałeś jeszcze pierwszej części serii Droga Szamana to nawet tu nie zaglądaj!

Historia Machana i osób z nim związanych nabrała tempa. Udało się to, co nie miało prawa się udać, to czego dokonało jedynie kilku graczy w Barlionie – wirtualnym świecie stworzonym dzięki najnowocześniejszym technologiom – udało się opuścić więzienie kopalnię i wejść do prawdziwego świata Barliony.

Świat ten jest wybitnie piękny – od gęstych lasów, przez mroźne krainy na pustyniach czy bagnach kończąc. Wspaniałe miasta zaprojektowane z najmniejszymi detalami, mnóstwo zadań i przygód, czyli dokładnie to czego oczekują gracze wcielający się w swoje postaci!

Pierwszy tom pokazał nam jak przebiega rozwój postaci, w jaki sposób zdobywane są nowe umiejętności, jak mało każdy wie i jak wiele jest jeszcze nieznanego. W drugiej powieści nasz Szaman – Jubiler – Machan wpakuje się w gigantyczne tarapaty w Mrocznym Lesie, a przede wszystkim będzie trybikiem w wielkiej aktualizacji świata Barliony, która zmieni całkowicie wszystko.

Ode mnie dodam tyle, że drugi tom czytało mi się znacznie lepiej od wprowadzającego do LitRPG Etapu 1 Machana. Tutaj dzieje się znacznie więcej, z ogromną fascynacją i zaciekawieniem wertowałem kolejne kartki, a w głowie tkwiła mi jedna myśl „CO JESZCZE SIĘ TUTAJ WYDARZY!?”

Książka do kupienia w sklepie taniaksiazka.pl

Jacek

Fan strategicznych gier komputerowych, Władcy Pierścieni i Więźnia Labiryntu! Stary od urodzenia.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły