Dobry zwyczaj się przywitaj!

Dobry zwyczaj się przywitaj!
Spis treści:

W czasie zdobywania górskich szczytów niepisaną zasadą jest przywitanie się z mijaną osobą, tak ja tutaj chciałem przywitać się z Wami - czytelnikami portalu MojaFantastyka.pl, z którymi mijam się przeglądając pojawiające się recenzje, opisy czy też zapowiedzi! Cześć, dzień dobry a jeżeli czytasz to wieczorem to dobry wieczór :)

Jestem tu z ogromną przyjemnością jako miłośnik literatury fantastycznej, gotów podzielić się swoją pasją z innymi entuzjastami tego niezwykłego gatunku. Moja przygoda z fantastyką rozpoczęła się od przeczytania książki "Gra Endera". Pamiętam, jak każda strona tej historii wciągała mnie coraz głębiej, otwierając drzwi do niezwykłego świata, gdzie granice między rzeczywistością a wyobraźnią stają się płynne. To był punkt wyjścia dla mnie, w podróż przez nieskończone krainy fantazji.

Jestem fanem twórczości takich legendarnych pisarzy, jak J.R.R. Tolkien, C.S. Lewis, pochłonęła mnie historia stworzona przez J.K Rowling czy naszego rodaka Andrzeja Sapkowskiego. Ich zdolność tworzenia światów, bohaterów i historii, które przenoszą nas w niesamowite podróże, zainspirowała mnie do głębi i każdorazowo kojarzy mi się z górskimi wyprawami. Dlatego też, kiedy Jacek wspomniał o reaktywacji portalu MojaFantastyka.pl, poczułem, że znalazłem wymarzone miejsce dla siebie - miejsce, gdzie zamiłowanie do fantastyki może łączyć ludzi.

Kolejną częścią życia, którą będę się z Wami dzielił to klocki LEGO. To nie tylko hobby, to podróż do własnego świata, pełnego wyobraźni i możliwości. Budowanie z klocków to dla mnie nie tylko zabawa, ale także sposób na odkrywanie nowych wymiarów i tworzenie własnych fantastycznych historii. Obecnie jestem w trakcie budowania poniższego zestawu ;)

Rivendell od Lego zawiera aż 6167 elementów co czyni go 8 największym zestawem w historii

Zachęcam Was również do dołączenia na nasz kanał Discord - gdzie możecie mnie spotkać pod ksywą Nosio oraz zapraszam do pierwszego artykułu "Historia powstania Śródziemia – czyli Hobbit „tam i z powrotem” pióra J.R.R. Tolkiena"

Fantastycznie pozdrawiam,
Jakub, lat 30, mąż, fan gór i Realu Madryt.