Czas na świąteczną przerwę!

Czas na świąteczną przerwę!
Spis treści:

To jeden z ostatnich postów w roku 2023, dotrwaliśmy i co najważniejsze zrealizowaliśmy zaplanowany cel postawiony 2 miesiące temu, czyli publikowanie jednego materiału dziennie od poniedziałku do piątku.

Odkąd wróciliśmy z impetem, dokładnie drugiego listopada, minęło 38 dni roboczych, w tym czasie na łamach naszego serwisu pojawiło się 45 wpisów!!!

Za ten ogrom pracy przede wszystkim chciałbym podziękować redakcji, którą wspólnie tworzymy i wierzę, że jeszcze wiele przed nami! BRAWO MY!

Najczęściej czytanym artykułem w ogóle okazał się: "One Piece: Jak anime o piratach stało się globalnym skarbem!" zaraz za nim wylądowała recenzja filmu "Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży".
Jeśli chodzi o planszówki samotnym liderem został materiał o Small "World of Warcraft", a wśród komiksów zwycięzcą został: Sandman Absolute Tom 1.

Kilka ciekawostek, a zarazem statystyk, którymi chcemy się z Wami podzielić:

  1. Nasza strona www w tym czasie miała ponad 16 000 wyświetleń i trafiliśmy do ponad 2 000 unikatowych użytkowników
  2. Nasz instagram, który jest motorem napędowym, dostarczył nam za to znacznie większe liczby - wyświetleń ponad 160 000 oraz dotarliśmy z naszymi postami do ponad 77 000 użytkowników!
  3. W połowie miesiąca uruchomiliśmy jeszcze facebook na którym zebrało się już 178 lubiących, ale wyświetlenia były równie ogromne bo sięgające ponad 150 000.
  4. Na naszym discordzie zgromadziło się już ponad 120 osób i tam Was szczególnie zapraszamy, gdyż jest to najłatwiejsze miejsce do wspólnej interakcji i rozmów.

Odnośnie punktów 2-3 od razu informujemy, bo jesteśmy z Wami całkowicie szczerzy, że taki efekt wynikał z reklamy w którą ciągle inwestujemy, żeby docierać do coraz większej liczby odbiorców!

Jest nam również niezmiernie miło, że trafiły do nas pierwsze egzemplarze książek do recenzji wysyłane przez autorów czy wydawnictwa i za takie zaufanie ogromnie dziękujemy!

A na koniec chcielibyśmy, abyście w tym roku przeżyli magiczne święta! Pełne fantastycznych ludzi, wyjątkowych rozmów, pięknych opowieści i rozmarzonych historii! Oczywiście, żeby nie zabrakło Wam spokoju i czasu na pochłanianie kolejnych książek, a fanom planszówek by zawsze znaleźli kompanów do wspólnego grania! Wszystkim Wam życzymy zdrowia i wytrwałości w dążeniu do realizacji, ukrytych głęboko w serduchu, celów.

Do usłyszenia w nowym roku!

Zespół MojaFantastyka.pl

Jacek

Fan strategicznych gier komputerowych, Władcy Pierścieni i Więźnia Labiryntu! Stary od urodzenia.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły