World of Warcraft: Kronika. Tom IV [PRZEDSPRZEDAŻ]

World of Warcraft: Kronika. Tom IV [PRZEDSPRZEDAŻ]
Spis treści:

Wydawca: Dark Horse Books
Cena okładkowa: 49,99$
Liczba stron: 224
Data premiery: 17/07/2024
Autorzy: Matt Forbeck, Marty Forbeck

Już 17 lipca 2024 roku rozpocznie się dystrybucja będącego aktualnie w przedsprzedaży czwartego już Tomu Kroniki World of Warcraft. Zgodnie z informacjami na stronie wydawcy Dark Horse Books, najnowsza część zabierze nas przez następujące dodatki do World of Warcraft: Mists of Pandaria, Warlords of Draenor, Legion, Battle for Azeroth oraz Shadowlands. Czekają na nas 224 strony pełne lorowych ciekawostek, map, niesamowitych historii, drzew genealogicznych, wykresów oraz przepięknych rysunków (czy wręcz obrazów) nawiązujących nie tylko do Azeroth ale do całego Uniwersum Warcrafta. Powyższa pozycja na pewno przepięknie dopełni każdą Warcraftową kolekcję.

W tym momencie wersję angielską można zamówić w przedsprzedaży, między innymi na platformach Amazon, Libristo oraz Atom Comics.

Od czasu ostatniego tomu (w języku angielskim) minęło już 6 lat, także musieliśmy trochę zaczekać. Tom III otrzymał tłumaczenie polskie dopiero po 3 latach od premiery wersji angielskiej, na stronie Wydawnictwa Ignis, które było odpowiedzialne za tłumaczenie na razie cisza w kontekście najnowszej książki.

Dajcie znać czy już zamówiliście!

Aleksander

Entuzjasta gier dwuosobowych oraz fanatyk Gwiezdnych Wojen, Warcrafta i Warhammera.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły

World of Warcraft: Kronika. Tom II

Autorzy: Chris Metzen, Matt Burns, Robert Brooks. Wstęp Jakiś czas temu w moje ręce trafiło obszerne tomisko stanowiące kontynuację historii...