To jeszcze sen...? czy już jawa? Recenzja książki Krystyny Zelek "Sen snem snów"

To jeszcze sen...? czy już jawa? Recenzja książki Krystyny Zelek "Sen snem snów"

Sen snem snów to debiutancka powieść Krystyny Zelek, autorki młodego pokolenia, którą to otwiera sobie drogę do serc fanów fantastyki. Sen snem snów to powieść, która zaskakuje, intryguje i fascynuje. Krystyna Zelek zręcznie łączy elementy fantastyki, sensacji i romansu, tworząc oryginalną i wciągającą historię. Główna bohaterka, której imię pozostaje tajemnicą do ostatnich stron książki, często ma sny tak realistyczne, że trudno je odróżnić od rzeczywistości.

Jest to książka nie tylko dla tych, którzy lubią snuć marzenia i zagłębiać się w światy wyobraźni. To także książka dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż tylko rozrywki, ponieważ porusza ważne tematy, takie jak poświęcenie, miłość czy sens życia.

Brak opisu.

Książka "Sen snem snów" to debiutancka powieść Krystyny Zelek, nad którą autorka pracowała 17 lat!

Czytając tę powieść czułem jakby autorka zadawała mi pytania, na które nie było mi łatwo odpowiedzieć. Zachęcam wszystkich do przeczytania tej książki i zmierzenia się z tymi pytaniami. Co oznaczają nasze sny? Czy możemy wpływać na to, co się dzieje w naszych snach, czy jesteśmy tylko biernymi obserwatorami? Czy nasze sny mogą mieć wpływ na rzeczywistość, czy są tylko iluzją? Czy jesteśmy wolni w naszych wyborach czy podlegamy jakiemuś wyższemu planowi?

Książka nie narzuca czytelnikowi żadnych odpowiedzi, ale daje możliwość własnej interpretacji. Do ostatnich stron tak naprawdę nie wiemy jak główna bohaterka ma na imię, co było snem, a co jawą, gdzie ona żyje i czy sobie poradzi, co dodaje historii uroku i tajemniczości.

Myślę, że książka Sen snem snów może zachwycić fanów fantastyki. Oryginalna forma w jakiej książka jest napisana, pobudzi wyobraźnie i zmusi do myślenia wszystkich - którzy po ten tytuł sięgną. My polecamy i z niecierpliwością wyczekujemy drugiego tomu!

Książkę ze specjalną dedykacją otrzymaliśmy od autorki - za co serdecznie dziękujemy!