Nowy Wspaniały Świat: Wojna albo pokój - dodatek

Nowy Wspaniały Świat: Wojna albo pokój - dodatek
Spis treści:

Wielkie Wojny zakończyły się dziesięć lat temu, zostawiając po sobie miliony ofiar na sześciu kontynentach. Na zgliszczach starego świata zaczęły powstawać rosnące w siłę imperia. Z początkiem nowej dekady światowi przywódcy zdecydowali się zainicjować PAX-10. Celem tego przedsięwzięcia ma być stworzenie międzynarodowej organizacji walczącej o pokój na świecie. Ma ona zapewnić stabilizację i ogólnoświatowy dobrobyt. Czy ta wizja może się spełnić?

Nowy Wspaniały Świat: Wojna albo pokój jest dodatkiem do gry Nowy Wspaniały Świat dodającym do rozgrywki kampanię (zarówno dla pojedynczego jak i dla kilku graczy). W sumie otrzymujemy sześć scenariuszy składających się na fabularną kampanię. Każdy z nich spakowany w osobną, zaklejoną kopertę otworzycie po rozegraniu poprzedniego. Zależnie od decyzji i rozstrzygnięć część z kart które pozyskacie posłużą waszym Imperiom przez całą kampanię. W zestawie znajdziemy również Pakiet Potomków oraz sekretną paczkę których zawartość poznacie na końcu przygody.

Zawartość dodatku

Sam dodatek pozwala na przyjemne urozmaicenie podstawowej rozrywki oraz dodanie warstwy fabularnej do zmagań między graczami.

Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.

Aleksander

Entuzjasta gier dwuosobowych oraz fanatyk Gwiezdnych Wojen, Warcrafta i Warhammera.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły

Nowy Wspaniały Świat

Wierni obywatele 5 Imperiów! Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy, albowiem obchodzimy 10. rocznicę zakończenia Wielkich Wojen. Jakaż to radość żyć w...