Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Więzień labiryntu: Lek na śmierć
Spis treści:

Więzień Labiryntu: Lek na śmierć

Autor: James Dashner

To już ostatni tom przygód Thomasa i Teresy. Nie mogę za wiele zdradzić, żeby nie zepsuć tej wspaniałej historii, ale powiem jedno, jeśli przeczytałeś poprzednie dwa tomy i uważasz, że już coś wiesz – to NIC NIE WIESZ.

Może wszystko co wydarzyło się do tej pory musiało się wydarzyć i było wyreżyserowanym spektaklem, który troszkę wymknął się spod kontroli i zginęło masę wspaniałych osób, z którymi się zżyliśmy? No właśnie to jest cały urok serii Więzień Labiryntu, w której James Dashner bawi się tym co czujemy, od pierwszej do ostatniej strony książki.

W tym wszystkim najistotniejsza jest jednak jedna misja – znalezienie LEKU, który zwalczy pożogę, pytanie tylko jakim kosztem zostanie zrealizowany taki produkt. Czy Thomas w końcu odda się organizacji, która, śmiało można rzec, po trupach do celu prowadzi intensywne badania pozwalające wygrać z chorobą nękającą świat?

Porwania, odbijanie przyjaciół, walka z wrogiem, lek, pożoga, susza, głód, śmierć, radość, zdrada TAK WIELE emocji w tak krótkim tytule. Wydawałoby się krótkim, bo czytało mi się wyjątkowo dobrze i szybko. Czekałem aż dowiem się co się jeszcze wydarzy i czy uda się ocalić świat, a może uda się ocalić tylko siebie i swoich przyjaciół? Co wybierze Thomas, a kogo jeszcze zabije DRESZCZ by osiągnąć swój cel… To wszystko w trzeciej części, do której serdecznie zapraszam.

Książka do kupienia w sklepie taniaksiazka.pl

Jacek

Fan strategicznych gier komputerowych, Władcy Pierścieni i Więźnia Labiryntu! Stary od urodzenia.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły

Więzień Labiryntu: Próby ognia

Więzień Labiryntu: Próby ognia Autor: James Dashner To jedna z pierwszych powieści, przy której targały mną tak gigantyczne emocje. Autor...

Więzień Labiryntu

Więzień Labiryntu Autor: James Dashner Winda się otwiera a w niej znajduje się On, nasz główny bohater. Wie, że ma...