Fani Gry o Tron dostaną kolejną grę: Song of Ice & Fire: Tactics

Fani Gry o Tron dostaną kolejną grę: Song of Ice & Fire: Tactics

Targi CMON trwają w najlepsze, po ogłoszeniu gry planszowej God of War, wydawca poinformował o kolejnym nadchodzącym tytule: Song of Ice & Fire: Tactics.

W tej wciągającej grze gracze rywalizują o zwycięstwo, angażując się w taktyczne potyczki przy użyciu kultowych postaci i kafelków terenu znanych środowisk, które odtwarzają bitwy i momenty z oryginalnej historii, a także tworzą własne bitwy i scenariusze.

To ekscytujące nowe doświadczenie będzie równoległe do A Song of Ice & Fire: Tabletop Miniatures Game pod względem tempa, organizacji rozgrywki i wsparcia dla najważniejszych wydarzeń. Obie gry będą różnymi, ale uzupełniającymi się doświadczeniami. A Song of Ice & Fire: Tactics zostanie rozszerzone tak, aby gracze mogli zintegrować swoje istniejące figurki ASOIAF:TMG z nową grą.

Zaprezentowana figura „Drogon's Fury” podczas CMON Expo Bangkok

"Jeśli jest coś, co George R.R. Martin pokazał, to to, że jest tak wiele historii w tak wielu skalach do opowiedzenia w Westeros i poza nim. To właśnie najbardziej ekscytuje mnie w Tactics: opowiadanie historii Pieśni Lodu i Ognia w pomysłowy sposób i z innego punktu widzenia". The Song Tabletop Miniatures Game nadal będzie sztandarem dla wyobrażania sobie bitew wielkości armii, podczas gdy Song: Tactics ożywi potyczki na małą skalę!" - powiedział o grze Adam Lovell, wiceprezes CMON ds. sprzedaży, gier zorganizowanych i wydarzeń.

CMON nad grą pracuje już od ponad dwóch lat, a gra Song of Ice & Fire: Tactics otrzyma nową, wspaniałą grafikę i rzeźby przedstawiające ukochane postacie znane z powieści Goerge R.R Martina. Nie zabraknie również licznych i różnych typów żołnierzy.
"Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że zarówno nowi, jak i obecni gracze będą mogli zanurzyć się w tej nowej, miniaturowej grze stołowej!” - podaje CMON w informacji prasowej!

Podobne artykuły

Brass: Lancashire

Brass: Lancashire

Przenieś się w czasy angielskiej rewolucji przemysłowej i wciel się w jednego z przedsiębiorców, którzy rywalizują o dominację na rynku...

Nemesis: Pokłosie [dodatek]

Nemesis: Pokłosie [dodatek]

Gdy wahadłowiec dokuje do Nemesis, a raczej do tego, co z niego zostało, odczuwasz dziwny niepokój. Za wszelką cenę chcesz...