Fani Gry o Tron dostaną kolejną grę: Song of Ice & Fire: Tactics

Fani Gry o Tron dostaną kolejną grę: Song of Ice & Fire: Tactics
Spis treści:

Targi CMON trwają w najlepsze, po ogłoszeniu gry planszowej God of War, wydawca poinformował o kolejnym nadchodzącym tytule: Song of Ice & Fire: Tactics.

W tej wciągającej grze gracze rywalizują o zwycięstwo, angażując się w taktyczne potyczki przy użyciu kultowych postaci i kafelków terenu znanych środowisk, które odtwarzają bitwy i momenty z oryginalnej historii, a także tworzą własne bitwy i scenariusze.

To ekscytujące nowe doświadczenie będzie równoległe do A Song of Ice & Fire: Tabletop Miniatures Game pod względem tempa, organizacji rozgrywki i wsparcia dla najważniejszych wydarzeń. Obie gry będą różnymi, ale uzupełniającymi się doświadczeniami. A Song of Ice & Fire: Tactics zostanie rozszerzone tak, aby gracze mogli zintegrować swoje istniejące figurki ASOIAF:TMG z nową grą.

Zaprezentowana figura „Drogon's Fury” podczas CMON Expo Bangkok

"Jeśli jest coś, co George R.R. Martin pokazał, to to, że jest tak wiele historii w tak wielu skalach do opowiedzenia w Westeros i poza nim. To właśnie najbardziej ekscytuje mnie w Tactics: opowiadanie historii Pieśni Lodu i Ognia w pomysłowy sposób i z innego punktu widzenia". The Song Tabletop Miniatures Game nadal będzie sztandarem dla wyobrażania sobie bitew wielkości armii, podczas gdy Song: Tactics ożywi potyczki na małą skalę!" - powiedział o grze Adam Lovell, wiceprezes CMON ds. sprzedaży, gier zorganizowanych i wydarzeń.

CMON nad grą pracuje już od ponad dwóch lat, a gra Song of Ice & Fire: Tactics otrzyma nową, wspaniałą grafikę i rzeźby przedstawiające ukochane postacie znane z powieści Goerge R.R Martina. Nie zabraknie również licznych i różnych typów żołnierzy.
"Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że zarówno nowi, jak i obecni gracze będą mogli zanurzyć się w tej nowej, miniaturowej grze stołowej!” - podaje CMON w informacji prasowej!

Jacek

Fan strategicznych gier komputerowych, Władcy Pierścieni i Więźnia Labiryntu! Stary od urodzenia.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły

Rzeka Złota

Nurt przecinającej Cesarstwo Rokuganu legendarnej Rzeki Złota niesie obietnicę nieskończonego dobrobytu. Jej lśniącą powierzchnię tną kupieckie barki, niosąc od portu...

The Mandalorian: Przygody

Wydawnictwo: REBEL Planowana data premiery: 30 sierpnia 2024 Cena do dnia premiery: 199,95 zł Link do gry na stronie...