Nadchodzi gra planszowa God of War!

Nadchodzi gra planszowa God of War!
Spis treści:

Ta informacja ucieszy fanów serii gier God of War! Podczas targów CMON Expo, które odbywają się w Tajlandii, organizator i wydawca firma CMON ogłosiła oficjalnie, że pracuje nad grą planszową God of War!

W grze God of War główny bohater serii, Kratos, wraz ze swoim młodym synem Atreusem, wyrusza w epicką podróż przez dziewięć królestw mitologii nordyckiej, walcząc o ochronę swojej rodziny przed przerażającymi stworzeniami i potężnymi bogami. Wykorzystując tę scenerię jako inspirację, zespół CMON stworzył grę planszową, która pozwoli graczom odkrywać i spotykać ulubione potwory fanów w zupełnie nowy sposób!

Figurki z gry przedstawiające głównych bohaterów serii - z lewej Atreus, a z prawej Kratos.

Gra planszowa jest wynikiem współpracy Santa Monica Studio i Sony Interactive Entertainment.

"Prace nad tą grą trwały od lat i myślę, że zarówno gracze, jak i fani God of War będą zachwyceni efektem końcowym. Naszym głównym celem zawsze było: "Czy to jest jak God of War?" i myślę, że projektanci wykonali świetną robotę w tym zakresie. Współpraca z Santa Monica Studio i Sony Interactive Entertainment była absolutnym marzeniem, nie tylko prowadząc nas przez świat God of War, ale także pozwalając nam wnieść do gry to, co robimy najlepiej" - powiedział Geoff Skinner, SVP of US Operations w CMON

Nadchodząca gra planszowa God of War trafi na platformę crowdfundingową w połowie 2024 roku, a jej sprzedaż detaliczna zaplanowana jest na połowę 2025 roku.

Jacek

Fan strategicznych gier komputerowych, Władcy Pierścieni i Więźnia Labiryntu! Stary od urodzenia.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły

Dobble Kids

Wydawnictwo: REBEL Planowana data premiery: 10 lipca 2024 Cena do dnia premiery: 56,95 zł Link do gry na stronie...

Klink

Wydawnictwo: REBEL Planowana data premiery: 19 lipca 2024 Cena do dnia premiery: 52,25 zł Link do gry na stronie...