REMAKE ANIME ONE PIECE: Netflix i WIT studio biorą się za historię załogi Straw Hat'ów!!!

REMAKE ANIME ONE PIECE: Netflix i WIT studio biorą się za historię załogi Straw Hat'ów!!!
Spis treści:

25 lat minęło od wydania pierwszego odcinka jednego z najpopularniejszych anime na świecie, jakim jest "One Piece". To anime, przy którym wychowały się przynajmniej dwa pokolenia, emitowane nieprzerwanie od 20 października 1999 roku. "One Piece" jest również jednym z Wielkiej Trójki shonenów, które w latach świetności odznaczały się najlepszą sprzedażą na świecie. Nic więc dziwnego, że seria niedawno doczekała się wydanego przez Netflixa serialu oraz karcianki stworzonej przez Bandai.

Teraz jednak fani serii mają kolejny powód do radości, gdyż tuż przed świętami Netflix udostępnił trailer, w którym zapowiedział REMAKE całej serii anime!!! Historia, którą zna tak wielu, zostanie poprowadzona od nowa w lepszej jakości, a nad wszystkim czuwać będzie studio WIT Studio, znane z takich serii jak "Shingeki no Kyojin" (Atak Tytanów), czy "SPYxFAMILY". Wybór WIT jako studia odpowiedzialnego za tworzenie "One Piece" daje nadzieję na najwyższą jakość animacji, dodatkowo studio to współpracowało już z Netflixem przy okazji tworzenia innych serii takich jak np. Saga Winlandzka.

Co do samego "One Piece", odświeżona warstwa wizualna na pewno pomoże przyciągnąć nowe rzesze fanów, których do tej pory odstraszała przestarzała jakość animacji, zwłaszcza pierwszych 200 odcinków. Można się spodziewać, że w najbliższym czasie wszystko, co ma jakikolwiek związek z "One Piece", będzie przeżywać swój renesans. Widzimy to już chociażby po rosnącej popularności gry karcianej od Bandai. Co by się nie działo, zapowiada się nam bardzo ciekawy okres w świecie japońskiej animacji.

Trailer do obejrzenia poniżej:

A wy co sądzicie o decyzji Netflixa o REMAKE'u serii? Dajcie koniecznie znać na naszym discordzie, do którego serdecznie zapraszamy!

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły