Pyrkon 2025 - Znamy datę, pierwsze atrakcje i... ceny biletów.

Pyrkon 2025 - Znamy datę, pierwsze atrakcje i... ceny biletów.
Spis treści:


Data i miejsce

Fantastyka, manga, anime, gry i e-sport - to wszystko czeka na uczestników Pyrkonu 2025! Największy festiwal fantastyki w Polsce odbędzie się 13-15 czerwca 2025 roku. Impreza tradycyjnie będzie miała miejsce na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Atrakcje

Już teraz organizatorzy ujawniają pierwsze atrakcje. Będzie można wziąć udział w licznych warsztatach, wykładach, wystawach i konkursach. Nie zabraknie również strefy z grami planszowymi i RPG, a także pokazów cosplay. Dla fanów literatury i komiksów przygotowane zostaną spotkania z autorami i ilustratorami. Oczywiście nie zabraknie również stref wystawienniczych, gdzie będzie można kupić książki, komiksy, gry, gadżety i wiele innych.

Bilety - tanio nie będzie

Bilety na Pyrkon 2025 już trafiły do sprzedaży. A dokładnie, można już zakupić Karnety Early Birds w cenie 269 złotych (od 17 lipca 286 złotych). To prawie tyle co trzydniowy karnet z regularnej sprzedaży w tym roku - spodziewać się można, że karnet w kasie będzie oscylować w okolicach 400 zł. Fani, delikatnie mówiąc nie są zadowoleni. Taki sam karnet w 2015 roku kosztował dokładnie 60 złotych, w 2020 - 139 zł. Pakiety Specjalne, karnety 3-dniowe, bilety jednodniowe, bilety dziecięce, upgrade do Pakietu Specjalnego dla Early Birds trafią do sprzedaży jesienią.

inu

woof

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły