Nadchodzi Diablo RPG!

Nadchodzi Diablo RPG!

Polski wydawca Glass Cannon Unplugged odpowiedzialny za takie projekty jak "Frostpunk: Gra planszowa" zaskakuje i podczas tegorocznego wydarzenia BlizzCon, które rozpoczęło się dzisiaj o 19:00, opublikował informacje, że wraz z firmą Blizzard pracuje nad grą planszową Diablo oraz Diablo - The Roleplaying Game.

Jak możemy się domyślać po serii gier, konflikt dobra ze złem nigdy nie ustępuję i prawdopodobnie to będzie głównym motywem naszej przygody. Ciemny, mroczny klimat, szybkie walki i hordy demonów do pokonania, tylko tym razem bez myszki, klawiatury czy pada, a przy stole i co najważniejsze, ze znajomymi! Zapowiada się ciekawie i będziemy informować o kolejnych etapach.

źródło: Glass Cannon Unplugged

Fanów Diablo i zainteresowanych nową grą odsyłamy na stronę wydawcy, gdzie można zapisać się do newslettera, by być na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi gry.

Podobne artykuły

Diablo Immortal NADCHODZI!

Diablo Immortal NADCHODZI!

Jest 2018 rok i firma Blizzard podczas swoich (już nie) corocznych targów BlizzCON pokazuje nam NOWOŚĆ Diablo Immortal… czyli grę...

Diablo III: Zakon

Diablo III: Zakon

Diablo III: Zakon Autor: Nate Kenyon Meeeeh, książki na podstawie gier budzą zawsze kontrowersje. Legendarna i epicka seria gier Diablo...