Karczma pod Pękatym Kuflem: Pokoje gościnne

Karczma pod Pękatym Kuflem: Pokoje gościnne
Spis treści:

Karczma pod Pękatym Kuflem pęka w szwach, a interes kwitnie. Takie czasy wymagają specjalnych działań. Karczmarze z całej okolicy prześcigają się w oferowaniu swoim gościom niezapomnianych wrażeń. Inwestują w rozwój swoich przybytków, aby zarabiać więcej dukatów i sprzedawać więcej piwa. Szlachcice wymagają dobrego jadła, napitku i luksusowego zakwaterowania i, co oczywiste, są skłonni słono za to zapłacić. Nie tylko piwo może uszczęśliwić gości, w okolicy pojawił się sommelier, który oferuje szeroki wybór wyśmienitych win. Pamiętajcie, że musicie trafić nie tylko w gusta gości, ale również burmistrzowej!

Pokoje gościnne są dodatkiem do gry Karczma pod Pękatym Kuflem. Choć podstawka oferuje aż pięć modułów dodających nowe zasady, twórcy w dodatku umieścili kolejne cztery. W celu odróżnienia od modułów podstawowych (ponumerowanych od 1 do 5) zostały one oznaczone literami A, B, C oraz D. Dodatkowo, mogą być dowolnie łączone zarówno między sobą jak i z poszczególnymi modułami podstawki.

Moduł A Pieśń o winie

Karty szarlatanów, sommelierów, piwniczki na wino oraz znaczniki wina

Pieśń o winie dodaje do naszych Karczm piwniczkę na wino oraz karty sommelierów i szarlatanów. Znaczniki wina, dostarczane przez sommelierów pozwalają nam realizować zamówienia gości, natomiast szarlatani dają możliwość ponownego wykonania akcji z karty gościa.

Moduł B Pokój proszę!

Pokoje gościnne, znaczniki rezerwacji, karty księży

Pokój proszę! daje nam możliwość zakwaterowania naszych szlachciców w naszej Karczmie na noc. Pozwala to wykorzystać akcję specjalną zarezerwowanego pokoju, jeżeli tylko posiadamy kość z odpowiednim wynikiem.

Moduł C Godne życie karczmarza

Płytki barmanów, tor sławy, księga gości, weksle, karty krytyków

Godne życie karczmarza pozwala zatrudnić w swojej Karczmie barmana. Każdy z nich posiada pasywną umiejętność wpływającą na przybytek gospodarza. Konkretni pracownicy pozwalają graczowi dobrać nowy tor sławy, nową księgę gości bądź weksle.

Moduł D Wioska jest moja!

Płytki zadań, znaczniki zadań, karty burmistrzowej, drążki zwoju

Wioska jest moja! wprowadza do gry zadania które gracze mogą realizować swoimi działaniami w celu zdobycia dodatkowych punktów.

Karczma pod Pękatym Kuflem: Pokoje gościnne dodaje (do już rozbudowanej gry) nowe możliwości uatrakcyjnienia zabawy. Cztery moduły, które możemy dowolnie mieszać i łączyć ze sobą wprowadzają Karczmę na wyższy poziom rozrywki. Dla posiadaczy podstawowej wersji gry jest to bardzo atrakcyjna opcja.

Planujecie rozbudować swoje Karczmy o pokoje gościnne?

Aleksander

Entuzjasta gier dwuosobowych oraz fanatyk Gwiezdnych Wojen, Warcrafta i Warhammera.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły

Karczma pod Pękatym Kuflem

Karczma pod Pękatym Kuflem słynie z wybornego piwa! Jednak jej właściciel ma już swoje lata i zastanawia się, któremu z...