Warszawskie Targi Fantastyki 2024: Wszystko, co musisz wiedzieć!

Warszawskie Targi Fantastyki 2024: Wszystko, co musisz wiedzieć!
materiały organizatora
Spis treści:

Już 6-7 kwietnia 2024 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym EXPO XXI odbędą się Warszawskie Targi Fantastyki – prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników fantastyki!

Co czeka na uczestników?

Mnóstwo fantastycznych stoisk:

Na targach będzie można znaleźć wszystko, czego zapragnie serce fana fantastyki: książki, gry planszowe, gadżety, rękodzieło, biżuterię i wiele więcej. Wśród wystawców znajdą się zarówno znane firmy, jak i mali, niezależni twórcy.

Spotkania z autorami:

Podczas targów będzie można spotkać się z wieloma znanymi autorami fantastyki, m.in. z Grzegorzem Gajkiem, Andrzejem Ziemiańskim, Joanną W. Gajzler, Justyną Sosnowską, Anną Szumacher i Chloe Gong. Będzie to doskonała okazja do zdobycia autografu, porozmawiania o ulubionych książkach i poznania twórców na żywo.

materiały organizatora

W strefie chilloutu będzie można odpocząć od gwaru targów, napić się kawy, herbaty, bubble tea, przekąsić ciasteczko i porozmawiać z innymi fanami fantastyki. Oczywiście, nie zabraknie też foodtrucków spośród, których każdy znajdzie coś pysznego na ząb.

materiały organizatora

Pełną listę wystawców wraz z mapą stoisk i stref możecie sprawdzić pod tym linkiem.

Bilety:

Bilety wstępu na Targi można kupić w przedsprzedaży na eBilet do 3 kwietnia 2024 lub w kasach biletowych przy wejściu w trakcie wydarzenia. Organizatorzy przygotowali kilka typów biletów. Mamy do wyboru wejściówki jednodniowe, dwudniowe oraz pakiety biletów. Dla maluchów poniżej 7 roku życia wejście jest darmowe. Ceny zaczynają się od 15zł za bilet jednodniowy, ulgowy (15zł ebilet, 20zł w kasie) a kończą na pakiecie za 120zł (2x normalny + 4x ulgowy).

Dla największych fanów dostępne są też karnety z biletem kolekcjonerskim i gadżetami (tylko na ebilet):

  • Kolekcjonerski z przypinką / magnesem: 45,00 zł
  • Kolekcjonerski z torbą na zakupy: 65,00 zł
  • Kolekcjonerski z kubkiem i podstawką: 80,00 zł
gadżety

Dlaczego warto wybrać się na Warszawskie Targi Fantastyki?

To prawdziwa gratka dla każdego miłośnika fantastyki. Czekać będą na Ciebie tysiące fantastycznych skarbów: książki, gry planszowe, ręcznie robione cudeńka, magiczne gadżety i wiele więcej.

Na Targach spotkasz również swoich ulubionych autorów. Będziesz mógł z nimi porozmawiać o ich twórczości, zdobyć autograf i dowiedzieć się więcej o kulisach powstawania fantastycznych światów. To niepowtarzalna okazja, by poznać swoich idoli i zaczerpnąć inspiracji od mistrzów gatunku.

Warszawskie Targi Fantastyki to nie tylko bogata oferta wystawców i spotkania z autorami. To przede wszystkim wyjątkowa atmosfera, stworzona przez ludzi, którzy kochają fantastykę. Poczujesz się tu jak w domu, wśród przyjaciół, którzy podzielają Twoją pasję.

Więcej informacji:

  • Strona internetowa wydarzenia.
  • Bilety
  • Lokalizacja: Hala Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie
  • Data: 6-7 kwietnia 2024
  • Godziny otwarcia: Sobota: 10:00 -20:00, Niedziela: 10:00-18:00
inu

woof