Stranger Things: Attack of The Mind Flyer (edycja polska) już 13 maja!

Stranger Things: Attack of The Mind Flyer (edycja polska) już 13 maja!
Spis treści:

Wydawnictwo: REBEL
Planowana data premiery: 13 maja 2022 r.
Cena do dnia premiery: 84,95 zł

Link do gry na stronie wydawnictwa: KLIK

Łupieżca umysłów tworzy armię opętanych ludzi, z których pomocą zamierza dokonać inwazji na Ziemię. Część z Was już znajduje się pod jego kontrolą… Zachowaj czujność i uważaj, aby nie zaatakował Ciebie albo Twoich przyjaciół!

Weź udział w szybkiej, innowacyjnej i pełnej niespodzianek grze ukrytych tożsamości, nawiązującej do popularnego serialu Netflixa! Stranger Things: Attack of The Mind Flyer toczy się w następujących po sobie turach i stawia przeciwko sobie dwie drużyny: wolnych i opętanych. Jeśli grasz wolną postacią, musisz oprzeć się atakom. Celem opętanych jest wyeliminowanie wszystkich wolnych postaci.

Krótka instrukcja:

  1. Na początku gry każdy z uczestników otrzymuje płytkę postaci oraz kartę, która wskazuje, czy jest wolny, czy też opętany przez łupieżcę umysłów.
  2. Rozgrywka opiera się na dobieraniu kart ze wspólnego stosu. W każdej turze gracz odkrywa jedną z nich, a następnie wykonuje związaną z nią akcję. 
  3. W grze występują dwa rodzaje kart: przygody oraz spotkania. Gdy odkrywamy kartę przygody, musimy przekazać ją dowolnemu innemu graczowi, który dołączy ją do swojej ręki. Z kolei karty spotkania mają efekty, które musimy natychmiastowo rozpatrzyć. 
  4. Układy kart, jakie gracze mają na ręce są kluczowe dla tego, kto zostanie opętany lub ogłuszony. Odgadując role i przekazując karty konkretnym osobom mamy szansę wpływać na ich stan. 
  5. Gra kończy się w momencie gdy tylko 1 albo 2 graczy wciąż jest w grze lub po rozpatrzeniu 3. karty spotkania. 

Podstawowe informacje:
Liczba graczy: 4-10
Wiek graczy: 10+
Czas gry: 20 min.
Kategoria: imprezowe
Mechanika: blef, ukryte tożsamości, dobieranie kart

Elementy:
– 70 kart
– 10 płytek postaci
– instrukcja

Jacek

Fan strategicznych gier komputerowych, Władcy Pierścieni i Więźnia Labiryntu! Stary od urodzenia.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły

Dixit Universe Access+

Wydawnictwo: REBEL Planowana data premiery:  19 czerwca 2024 Cena do dnia premiery: 104,50 zł Link do gry na stronie...

Zombiaki 2: Atak na Moskwę

Wydawnictwo: Portal Games Planowana data premiery: wrzesień 2024 Cena do dnia premiery: 69,95 zł Link do gry na stronie...