Sinister Project - nowy gracz na rynku fantastyki

Sinister Project - nowy gracz na rynku fantastyki
Kaja Flaga-Andrzejewska, Jarosław Dobrowolski oraz Janusz Stankiewicz
Spis treści:

Sinister Project to inicjatywa wydawnicza, która powstała zaledwie pół roku temu, a już zdążyła namieszać na polskim rynku fantastyki. Założyciele - Jarosław Dobrowolski, Janusz Stankiewicz i Kaja Flaga-Andrzejewska - postanowili zerwać z utartymi schematami i stworzyć coś nowego, świeżego, skupiającego się na jakości, a nie tylko na zysku.

Logo projektu

Misja: Jakość ponad wszystko

Sinister Project nie jest typowym wydawnictwem. Twórcy stawiają na dopracowane powieści, które oferują czytelnikom nie tylko wciągającą fabułę, ale też wyjątkowe doświadczenie. Ważne są nie tylko same książki, ale i cały proces ich tworzenia, od okładki i ilustracji, po papier i czcionkę.

Sinister Project rozumie, że książka to nie tylko produkt, ale przede wszystkim doświadczenie. Dlatego dba o kontakt z czytelnikami, organizuje spotkania na targach i konwentach, a także oferuje dodatkowe treści, takie jak opowiadania i audiobooki.

Sukces "Dziwnego Zachodu"

Pierwszą powieścią wydaną przez Sinister Project był "Dziwny Zachód" Jarosława Dobrowolskiego - western łączący w sobie dark fantasy i lovecraftowską grozę. Książka okazała się sukcesem, udowadniając, że dobra literatura obroni się sama, nawet jeśli nie wpisuje się w trendy.

"Dziwny Zachód" Jarosława Dobrowolskiego

Plany na przyszłość

Sinister Project nie zwalnia tempa. W 2024 roku planowane są kolejne trzy wydania. Twórcy chcą się rozwijać, testować nowe metody rozbudowywania doświadczeń i budować społeczność wokół swojej inicjatywy.

Sinister Project to świeży powiew na polskim rynku fantastyki. Inicjatywa skupia się na jakości, dba o kontakt z czytelnikami i nie boi się eksperymentować. Warto śledzić jej dalsze poczynania!

inu

woof

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły

Mecha Fiction Epizod 1 - Sinister Box

W 2198 roku Polska nie istnieje, mikromocarstwa korporacyjne zastąpiły państwa, a konflikty zbrojne rozwiązywane są za pomocą wielkich pojazdów pancernych....