Informacja prasowa

Cyjan, Cykl Krwiopijca, tom 2. Jarosław Dobrowolski

Cyjan, Cykl Krwiopijca, tom 2. Jarosław Dobrowolski
Spis treści:

Po nieudanym odwyku w Bieszczadach, Konrad Harkov – przesycony skrupułami upadły wampir – postanawia rozwiązać zagadkę swojego istnienia. W tym celu wraca do Lublina, gdzie przed trzydziestu laty wszystko się dla niego zaczęło.

Jak przyjmą go dawni przyjaciele i co uczynią zajadli wrogowie? Czy zło, które nawiedziło Bieszczady, podąży za nim, by siać terror?

Pełen tajemnic kryminał, mroczny humor i akcja w świecie urban fantasy, gdzie rządzące nocą wampiry są tylko jedną z wielu ras, o których z trwogą szeptali dawni Słowianie.

Odkryj nowe oblicze Krwiopijcy i wraz z nim szukaj prawdy. Uważaj tylko, gdyż odpowiedzi na niektóre pytania mogą okazać się gorsze niż niewiedza…

Cyjan to kontynuacja świetnie przyjętego Delirium i drugie wejrzenie w świat Krwiopijcy. Ceniona za świetny klimat i akcję nie pozwalającą czytelnikowi odetchnąć ani na chwilę, wprowadza nas na ulice miast, na których można spotkać nie tylko wampiry, ale wszelkiej maści stwory i demony. To tutaj poszukamy odpowiedzi na pytania nurtujące tytułowego Krwiopijcę oraz staniemy u progu konfliktu zrodzonego z pragnienia zemsty.

Szczegółowe informacje:

  • Tytuł: Cyjan, Cykl Krwiopijca, tom 2
  • Autor: Jarosław Dobrowolski
  • Wydawnictwo: Sinister Project
  • Liczba stron: 498

Pełna informacja na stronie Sinister Project.

inu

woof

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły

Sinister Project wznawia serię Krwiopijca!

Sinister Project, w porozumieniu z wydawnictwem Planeta Czytelnika, wprowadza przełomową inicjatywę wydawniczą, odświeżając kultową serię Krwiopijca autorstwa Jarosława Dobrowolskiego. Dwie...