Sinister Project wznawia serię Krwiopijca!

Sinister Project wznawia serię Krwiopijca!
Spis treści:

Sinister Project, w porozumieniu z wydawnictwem Planeta Czytelnika, wprowadza przełomową inicjatywę wydawniczą, odświeżając kultową serię Krwiopijca autorstwa Jarosława Dobrowolskiego.

Dwie nowe powieści

Nowe wydanie serii Krwiopijca przynosi nie tylko dwie nowe powieści, Delirium i Cyjan, lecz także ekscytującą zapowiedź trzeciego tomu już w przygotowaniu. Czytelnicy mogą się spodziewać kontynuacji pełnej mroku, humoru i niezwykłych postaci zainspirowanych polską mitologią.

Limitowana gratka dla fanów

Dla prawdziwych entuzjastów serii przygotowano limitowany minibox, zawierający obie części Krwiopijca z dedykacją autora, figurkę głównego bohatera na motocyklu, magnes na lodówkę "Pozdrowienia z Jagniątkowa" oraz zakładkę. To doskonała okazja, by zgłębić mroczny świat Krwiopijca wzbogacony o unikalne dodatki.

Pakiet krwiopijca minibox

Podążaj śladami wampira

Zachęcamy wszystkich miłośników literatury fantasy do zapoznania się z tą niezwykłą serią. Limitowany Minibox z Pakietem Krwiopijca jest już dostępny na stronie Sinister Project, zapewniając niezapomnianą podróż przez tajemnicze zakątki Polski i historię niezwykłego wampira poszukującego swojej przeszłości. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

inu

woof

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły