Odświeżamy się!

Odświeżamy się!
Spis treści:

Przyszedł czas, gdy z ogromną przyjemnością zaprezentować możemy Wam nowy szablon graficzny naszej strony! Pracy było mnóstwo i o szczegółach nie zamierzam Was zanudzać, ale oprócz samego aspektu graficznego zmienił się też cały system, który również ułatwi i usprawni tworzenie kolejnych artykułów.

Kilka informacji parafialnych:

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności na DISCORD. Tam będziemy wrzucać bieżące informacje i pojawiające się nowe artykuły. Docelowo chcemy, żebyście to Wy również brali aktywny udział w dalszym rozwoju projektu mojafantastyka.pl i pomagali nam realizować kolejne kamienie milowe! Chcemy aby ten discord służył do wymiany poglądów, dyskusji na temat fantastyki, czy to książek, filmów czy planszówek! Będzie nam niezmiernie miło jak dołączycie!

Redakcja, bo to w sumie dzięki niej trafiają tutaj kolejne recenzowane produkty, będzie się rozrastać i to jest aktualnie główny cel na najbliższe miesiące. Aktualnie skład redakcji jest wąski:
Bartek - wspaniały i fantastyczny człowiek o wielu zainteresowaniach, oddany fan planszówki wiedźmina i pasjonat komiksowego świata,
Jakub - nowa twarz w redakcji, fan tolkienowskiego świata i klocków Lego, serdecznie Cię witamy!
Zostaje Jacek - ja, siebie przedstawiać nawet do końca nie potrafię, ale czuwam i staram się by to wszystko spiąć w całość.
Cel jest prosty - minimum jeden artykuł dziennie, a do tego trzeba nas jeszcze więcej, dlatego jeśli jesteś zainteresowany wrzucaniem tutaj swoich przemyśleń, artykułów, newsów etc. skontaktuj się z nami pod adresem [email protected]

Rozumiem, że część z Was może nie mieć wspomnianego w pierwszym punkcie Discorda, dlatego dla tej części zostaje Instagram, gdzie staramy się na bieżąco wrzucać informacje o tym co wpadło na www, oraz ciekawostki związane z naszym działaniem. Tutaj również zachęcamy do obserwacji, każde serducho czy obserwacja wiele dla nas znaczą!

Plany na przyszłość? Aktywne działanie, kolejne artykuły i ciekawe działania dla społeczności, mamy pomysłów bardzo dużo i nie wystrzelamy się z wszystkich na start, ale najważniejszy punkt, czyli nowa www został zrealizowany miesiąc przed planowanym zakończeniem (dzięki Matti!).

A na koniec aż chciałbym krzyknąć WOOHOO witamy na nowej stronie MojaFantastyka.pl!

Jacek

Fan strategicznych gier komputerowych, Władcy Pierścieni i Więźnia Labiryntu! Stary od urodzenia.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły

Fantastyka i rozwój wyobraźni

Literatura fantastyczna od zawsze cieszy się ogromną popularnością. Od klasycznych dzieł J.R.R. Tolkiena, przez Harry'ego Pottera...