Mistrzostwa Polski w Catan 2024 - Wielka szansa dla fanów gry!

Mistrzostwa Polski w Catan 2024 - Wielka szansa dla fanów gry!
Spis treści:

Miłośnicy Catan! Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Wydawnictwo Galakta ogłosiło Mistrzostwa Polski 2024 w tej kultowej grze planszowej. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności, zmierzyć się z innymi graczami i powalczyć o fantastyczne nagrody, w tym udział w Mistrzostwach Świata!

Eliminacje w całej Polsce

Turniej odbędzie się w dwóch etapach. Pierwszy z nich to eliminacje, które odbędą się w kilku miastach Polski w dniach od 23 marca do 18 sierpnia 2024 roku. Do udziału może przystąpić każdy, kto nie wygrał jeszcze żadnego turnieju eliminacyjnego. Szczegółowe informacje na temat eliminacji, w tym ich lokalizacje i terminy, można znaleźć na stronie wydarzenia. Zachęcamy do śledzenia zakładki na bieżąco, ponieważ nowe wydarzenia będą pojawiać się z chwilą ich ogłoszenia. 

Wielki Finał Mistrzostw Polski Catan 2024 w Krakowie 

W każdym turnieju eliminacyjnym wyłonieni zostaną dwaj najlepsi gracze, którzy otrzymają zaproszenie do Wielkiego Finału Mistrzostw Polski Catan 2024. Finał odbędzie się we wrześniu podczas tegorocznego Galaktikonu w Krakowie i weźmie w nim udział 16 najlepszych graczy z eliminacji. 

Atrakcyjne nagrody 

Już w eliminacjach można zawalczyć o cenne nagrody rzeczowe. Zwycięzcy otrzymają grę "Słup Ognia", pamiątkową tackę do rzucania kośćmi oraz bilety uprawniające do udziału w finale. Laureaci finału mogą liczyć na jeszcze bardziej imponujące nagrody, w tym bilety na Mistrzostwa Świata w Catan 2025!

1 miejsce: slot w finale, gra "Słup Ognia", tacka na kości z ilustracją i logiem Catan
2 miejsce: slot w finale, tacka na kości z ilustracją i logiem Catan
3 miejsce: tacka na kości z ilustracją i logiem Catan
4 miejsce: tacka na kości z ilustracją i logiem Catan
inu

woof

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły