Harry Potter: Hogwarts Battle - Zaklęcia i eliksiry

Harry Potter: Hogwarts Battle - Zaklęcia i eliksiry

Harry Potter: Hogwarts Battle – Zaklęcia i eliksiry [DODATEK DO GRY]


Wydawnictwo: Rebel
Planowana data premiery: II kwartał 2021

Pora wrócić do szkoły! Z tym dodatkiem do kooperacyjnej gry przygodowej Harry Potter: Hogwarts Battle wcielacie się w Harry’ego, Rona, Hermionę, Neville’a i zupełnie nową postać, Ginny Weasley, by rozwijać swoje magiczne umiejętności. Podczas rozgrywki weźmiecie udział w 4 coraz trudniejszych lekcjach. I pamiętajcie: skuteczna współpraca to klucz do zwycięstwa!

Używajcie czarów, aby zakończyć sukcesem niespodziewane spotkania i zbierajcie potrzebne do eliksirów składniki. Pamiętajcie, że tylko działając wspólnie ochronicie świat czarodziejów przed Tym-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać!

CO ZAWIERA DODATEK?
– Pudełka kryjące 4 zupełnie nowe przygody.
– Nową bohaterkę, w którą możecie się wcielić – Ginny Weasley! Dzięki niej w magicznych przygodach może brać udział nawet 5 graczy.
– Plansze czarów, które pozwolą wam rozwijać zupełnie nowe umiejętności.
– Spotkania, czyli nowy rodzaj wyzwań czających się na szkolnych korytarzach.

CZYM JEST Harry Potter: Hogwarts Battle?
To kooperacyjna gra karciana w której, jako HARRY POTTER™, RON WEASLEY™, HERMIONA GRANGER™ i NEVILLE LONGBOTTOM™, stawiacie czoła serii mrocznych zdarzeń w tytułowej szkole dla czarodziejów. W trakcie gry zmierzycie się z drużyną czarnych charakterów, którzy stopniowo, miejsce po miejscu, próbują podporządkować sobie świat czarodziejów.

Bitwa o Hogwart składa się z 7 scenariuszy – pierwsze mają nas zapoznać z mechanizmami gry i nauczyć skutecznego budowania talii. Wraz z kolejnymi poziom trudności będzie rósł, prowadząc nas stopniowo do najważniejszego starcia. Tylko dzięki dobremu przygotowaniu będziemy mieli szansę na zwycięstwo!

Podstawowe informacje:
Liczba graczy: 2-5
Wiek graczy: 11+
Czas gry: 60-120 min.
Kategoria: rodzinne, kooperacyjne
Mechanika: budowanie talii, współpraca, zagrywanie kart

Elementy:
161 kart
4 teczki z instrukcjami
planszetka gracza
żeton zdrowia
10 żetonów wpływu
10 tablic czarów
2 karty rozdzielające
4 instrukcje

Podobne artykuły

Brass: Lancashire

Brass: Lancashire

Przenieś się w czasy angielskiej rewolucji przemysłowej i wciel się w jednego z przedsiębiorców, którzy rywalizują o dominację na rynku...

Nemesis: Pokłosie [dodatek]

Nemesis: Pokłosie [dodatek]

Gdy wahadłowiec dokuje do Nemesis, a raczej do tego, co z niego zostało, odczuwasz dziwny niepokój. Za wszelką cenę chcesz...