Rusza kickstarter projektu Dying Light: The Board Game

Rusza kickstarter projektu Dying Light: The Board Game
Spis treści:

W końcu doczekamy się uruchomienia kampanii na Kickstarterze wyczekiwanej od ponad roku Dying Light: The Board Game - planszowej adaptacji ukochanej serii gier wideo o przetrwaniu autorstwa Techlandu. Glass Cannon Unplugged poinformował, ze kampania startuje 27 lutego 2024 roku.

Film, który zapowiedział powstawanie gry (a bardziej pojawienie się projektu) został opublikowany ponad rok temu:

"Głęboko wierzymy, że wasza rola jako naszych długoletnich sponsorów i wspierających ma kluczowe znaczenie dla urzeczywistnienia naszej wizji wciągającej i wiernej adaptacji. Zgodnie z naszą niezachwianą tradycją, chcemy, abyście jako pierwsi uzyskali dostęp do wszystkich ekscytujących treści, które planujemy ujawnić publicznie w późniejszym terminie." - podaje Glass Cannon Unplugged

Seria Dying Light składająca się z dwóch części (tytułowej Dying Light oraz Dying Light 2 Stay Human) bardzo dobrze przyjęta surwiwalowa gra akcji, z elementami horroru i role-playu. Krew, rzeźnia i skakanie, tak w skrócie da się opisać to co dzieje się w ogromnym otwartym świecie gry, która dostępna jest na PC oraz konsolach. Wrocławskie studio Techland, odpowiedzialne za produkcje gry, wprowadziło nas do świata w nietypowy sposób. Gra oparta jest nie tyle na zabijaniu zombiaków (co jest oczywiście jednym ze sposobów przechodzenia gry), ale przede wszystkim na przemieszczaniu świata w stylu parkour i docelowo spektakularnym "zwiewaniu" i unikaniu niepotrzebnych walk.

Dying Light: Gra planszowa jest opracowywana w ramach oficjalnego partnerstwa licencyjnego z Techlandem, którego celem jest zapewnienie graczom najlepszych wrażeń z parkour i walki o przetrwanie.

Jeśli chcesz uzyskać powiadomienie o starcie kampanii, zapisz się tutaj: CLICK

Jacek

Fan strategicznych gier komputerowych, Władcy Pierścieni i Więźnia Labiryntu! Stary od urodzenia.