Wydawnictwo Jaguar zaprasza na Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Wydawnictwo Jaguar zaprasza na Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie
Spis treści:

W dniach 26-29 października w Krakowie odbywają się Międzynarodowe Targi Książki! Na miejsce szczególnie zaprasza Wydawnictwo Jaguar, które specjalnie na tę okazję przygotowało mnóstwo atrakcji w tym:

⭐ Inspirujące spotkania z autorkami ukochanych powieści - dyżury na stoisku i w Strefie Autora! Rozmowy, uściski, uśmiechy, autografy i moc pozytywnej energii!

⭐ Warsztaty "Pisz kreatywnie" - dla wszystkich, którzy kochają dzielić się ze światem swoimi historiami i chcą to robić profesjonalnie.

⭐ "Nigdy przenigdy...", "Girl, Goddess, Queen", "Krew i księżyc" i inne bestsellery - premiery prosto z drukarni i gorące nowości dostępne na naszym stoisku!

⭐ Unikalne zakładki do książkowych zakupów - by czytało się jeszcze przyjemniej!Plan na piątek:
- 14.00 - 15.00 Anna Levi - spotkanie autorskie oraz podpisywanie książek - autorka cyberpunkowej opowieści "7th Heaven"
- 15.00 - 16.00 - bezpłatne warsztaty "Pisz kreatywnie" - czyli w skrócie jak się za to zabrać, by stworzyć własną powieść.
- 16.30 - 17.30 - Kinga Stojek - podpisywanie książek - autorka między innymi "I Love You, Cherry!"

W sobotę
plan zapowiada się równie ciekawie bo moc atrakcji startuje od 12:00, gdzie spotkamy między innymi Zuzannę Wólczyńską, autorkę "Let Me Know" czy Kornelię Pierz, której romantyczna powieść "The Mysterious Hunk" zyskała grono wiernych czytelniczek i czytelników.

W sobotę jak i w niedzielę czekać będzie na nas również Emilia Jachimczyk - autorka młodzieżowej, doskonale przyjętej książki "Nigdy przenigdy...".

Zachęcamy do uczestnictwa i życzymy udanych łowów!

Impreza jest biletowana, a wejściówki do kupienia tutaj.

Jacek

Fan strategicznych gier komputerowych, Władcy Pierścieni i Więźnia Labiryntu! Stary od urodzenia.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły

Bogobójczyni, Hannah Kaner. Recenzja

"Bogobójczyni" autorstwa Hannah Kaner to ambitna powieść fantasy, która splata misterną konstrukcję świata ze złożoną narracją. Historia, w...