Informacja prasowa

Zwierzaki żądne władzy

Zwierzaki żądne władzy
Spis treści:

Wydawnictwo: REBEL
Planowana data premiery: 27 marca 2024
Cena do dnia premiery: 85,50 zł

Link do gry na stronie wydawnictwa: KLIK

Co wyjdzie z połączenia Listu miłosnego i Eksplodujących Kotków? Chaos, brudne zagrywki i nieustanne poszukiwanie zemsty! Zwierzaki żądne władzy to zwodniczo prosta gra karciana, w której musimy znaleźć równowagę między utrudnianiem życia przeciwnikom a chęcią zdobycia najpotężniejszej karty. Wszystko sprowadza się do jednej zasady: zwycięży osoba, która skończy z kartą o najwyższym numerze!

O co tutaj chodzi?

Każda z dostępnych w grze kart posiada dwa kluczowe elementy: wartość oraz efekt. Im wyższy numer widnieje na karcie, tym potężniejsze będzie jej działanie, jednak naszym celem jest posiadanie możliwie najwyższej numeru pod koniec gry. 

W swojej turze zawsze mamy na ręce dwie karty, ale możemy zatrzymać tylko jedną. To od nas zależy, którą zachowamy, a której użyjemy, by zniszczyć innych graczy. Niektóre karty pozwalają eliminować przeciwników, żeby nie mogli dotrwać do końca rundy. Inne umożliwiają kradzież kart, a jeszcze inne chronią nas, gdy sami stajemy się celem.

Runda kończy się, gdy aktywny gracz nie może dobrać karty. Osoby, które nie zostały wyeliminowane, pokazują, co miały na ręce. Zwycięża ten, kto ma przed sobą kartę o najwyższym numerze.

Podstawowe informacje: 
Liczba graczy: 2-6
Wiek graczy: 7+
Czas gry: 15 min.
Kategoria: imprezowe
Mechanika: wybór karty, blef, dedukcja i zgadywanie

Elementy:
21 kart
7 żetonów
instrukcja

Jacek

Fan strategicznych gier komputerowych, Władcy Pierścieni i Więźnia Labiryntu! Stary od urodzenia.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły