Informacja prasowa

Zombiaki 2: Atak na Moskwę

Zombiaki 2: Atak na Moskwę
Spis treści:

Wydawnictwo: Portal Games
Planowana data premiery: wrzesień 2024
Cena do dnia premiery: 69,95 zł

Link do gry na stronie wydawnictwa: KLIK

Zombiaki to bestseller Portalu z 2003 roku, który sprzedał się w ponad 15000 egzemplarzach! Odkryj grę karcianą, na której wychowały się pokolenia graczy, w specjalnej, jubileuszowej odsłonie!

Pojedynkowy hit, niewyczerpany generator kombosów, menadżer absurdalnego humoru i podbramkowych sytuacji… Zombiaki 2: Atak na Moskwę to pojedynkowa gra karciana dla 2 graczy pełna zalet wszelakich! Rzuć się w wir walki i dobierz się do mózgów jako horda krwiożerczych zombiaków albo dotrwaj do świtu jako obrońcy ostatniej barykady!

O co chodzi?

Po jednej stronie zombiaki, po drugiej ludzie. Każdy gracz ze swoją talią kart. Zombie muszą pokonać 5 przecznic, a ludzie - nie dopuścić do tego i dotrwać do Świtu, czyli ostatniej karty zombiaków.

Na początku każdej rundy wszystkie zombiaki prą naprzód, w stronę barykady ludzi. Te zwykłe o 1 pole, te szybkie o 2, a te cudaczne w jeszcze inny sposób. Czy ludzie powstrzymają tę nieustającą falę?!

W każdej rundzie dobierasz 4 karty, odrzucasz jedną z nich, a z reszty składasz najlepszą kombinację efektów, jaką tylko potrafisz. Zarządzaj tym, co masz na ręku i zawsze szykuj się na najgorsze.

W talii zombiaków są nieumarli, każdy z kilkoma PŻ, niektóre z dodatkowymi mocami. A także pakiet sprytnych sztuczek. U ludzi - cały arsenał, od spluw i zasieków po tramwaje, trabanty i ciężarówki Kamaz.

Podstawowe informacje: 
Liczba graczy: 2
Wiek graczy: 8+
Czas gry: 20-30 min.
Kategoria: lekkie
Mechanika: ruch z punktu do punktu, zręczność, pstrykanie

Elementy:
- 100 kart (63 x 88 mm):
-- talia Ludzi (zwykłych i liderów)
-- talia Zombiaków (zwykłych i liderów)
- Karty Przecznic, Cmentarza i Barykady
- Pakiet znaczników obrażeń i efektów
- Instrukcja
- Bonus: 25 customowych znaczników

inu

woof