Informacja prasowa

[dodatek] Turbo: W strugach deszczu

[dodatek] Turbo: W strugach deszczu
Spis treści:

Ryk silników niemal zagłusza nieustępliwa ulewa. Atmosfera podczas Grand Prix Japonii aż iskrzy od pełnego napięcia oczekiwania i niepewności. Nieskazitelny tor, niegdyś niosący obietnicę szybkości i precyzji, teraz lśni od deszczu, stając się zdradziecką wstęgą asfaltu wymagającą niesłychanych umiejętności i koncentracji od mierzących się na nim kierowców.

Wydawnictwo: REBEL
Planowana data premiery: 23 luty 2024
Cena do dnia premiery: 142,45 zł

Link do gry na stronie wydawnictwa: KLIK

Turbo: W strugach deszczu to rozszerzenie wprowadzające ulepszenia dopływu powietrza, które pomogą w chłodzeniu pojazdów, elementy niezbędne do wprowadzenia siódmego gracza oraz dwa zupełnie nowe tory wyścigowe. Grand Prix Japonii odbywa się zaraz po gwałtownej ulewie. Przed zdradzieckimi zakrętami zalegają ogromne kałuże, utrudniające zmniejszanie prędkości. Z kolei niesławny tor w Meksyku oferuje pełne napięcia doświadczenia dla weteranów kierownicy. Tutejsze szykany wymagają zarówno utrzymania prędkości, jak i precyzji. Każdy z torów to zupełnie nowe wyzwanie!

O co tutaj chodzi?

To ekscytująca gra planszowa, która przeniesie Cię na fotel kierowcy uczestniczącego w chaotycznych wyścigach z lat 60. Jej główny mechanizm to proste i intuicyjne zarządzanie kartami. Wybranie odpowiednich ulepszeń pozwoli Twojej wyścigówce na lepsze wchodzenie w zakręty, a także zapewni odpowiednie chłodzenie i utrzymanie największej możliwej prędkości. Ostatecznie jednak wszystko zależy od Twoich umiejętności!

Podstawowe informacje: 
Liczba graczy: 1+
Wiek graczy: 10+
Czas gry: 60 minut
Kategoria: dodatki
Mechanika: zarządzanie ręką, wyścig, wybór karty

Elementy:
- ogromna dwustronna plansza (2 tory)
- 2 karty torów
- wyścigówka i pasujący drążek zmiany biegów
- planszetka gracza
- 12 kart podstawowych
- 15 kart turbo
- 5 kart obciążenia
- 12 kart ulepszeń
- 7 kart sponsorów
- 4 karty wydarzeń
- notes punktacji
- instrukcja

Jacek

Fan strategicznych gier komputerowych, Władcy Pierścieni i Więźnia Labiryntu! Stary od urodzenia.