Informacja prasowa

Szron. Szron i ambrozja. Tom 1

Szron. Szron i ambrozja. Tom 1
Spis treści:

W wyniku klątwy rzuconej przez demona w królestwie Torina zapanowała wieczna zima. Jedyną nadzieją władcy elfów jest znalezienie małżonki obdarzonej potężnymi zdolnościami magicznymi, która pomoże mu przełamać czar.

Ava jest elfką, ale nie pamięta swojej prawdziwej rodziny ani powodu, przez który jako dziecko trafiła do świata ludzi. Stara się ukrywać swoje pochodzenie przed otoczeniem i całkowicie odcina się od swojego gatunku. Po bolesnym odkryciu zdrady ukochanego zrozpaczona kobieta zapija smutki w barze. Przypadkowo spotyka tam Torina, który właśnie ogłosił, że organizuje tradycyjny turniej mający wyłonić jego przyszłą małżonkę.

Rozgoryczona dziewczyna otwarcie wyraża swoje oburzenie wobec króla i jego krwawych zawodów. Ku jej zaskoczeniu władca proponuje jej wtedy układ. On pomoże Avie przygotować się do turnieju, a ona otrzyma ogromne bogactwo w zamian za zwycięstwo. Ale aby wygrać, musi pokonać sześć potężnych przeciwniczek w walce na śmierć i życie.

Co przed wszystkimi skrywa Torin? I czy Ava odważy się powrócić do świata, z którego została wygnana?

„Szron” autorstwa C.N. Crawford to początek wciągającej dylogii pełnej magii, napięcia i zwrotów akcji. Ta historia przypadnie do gustu wszystkim fankom romantasy z elfami w roli głównej. Nie zabraknie tu również motywu enemies to lovers, małżeństwa z rozsądki i zakazanej miłości.

Najważniejsze informacje:

  • Data premiery: 14 luty 2024
  • Tytuł oryginału: The Frost and Nectar Series. Book One. Frost
  • Wydawnictwo: Papierowe Serca
  • Link do strony: Klik
  • Sugerowany wiek: 16+
Jacek

Fan strategicznych gier komputerowych, Władcy Pierścieni i Więźnia Labiryntu! Stary od urodzenia.