Informacja prasowa

Sabotażysta 2 - dodatek do gry Sabotażysta

Sabotażysta 2 - dodatek do gry Sabotażysta
Spis treści:

Okazuje się, że kopalnia wciąż kryje skarby – w tajemniczych korytarzach kryją się cenne bryłki złota, a krasnoludy po raz kolejny wyruszają na poszukiwania! 

Wydawnictwo: REBEL
Planowana data premiery: 10 kwietnia 2024
Cena do dnia premiery: 47,50 zł

Link do gry na stronie wydawnictwa: KLIK

Sabotażysta 2 to rozszerzenie do popularnej gry karcianej, w której ukrywamy swoją tożsamość, by jak najbardziej się wzbogacić. Tym razem górnicy są podzieleni na dwie drużyny, podczas gdy inni pracują na własną rękę. Nowe karty zmieniają warunki zwycięstwa, a dodatkowe korytarze i akcje urozmaicają pracę w kopalni. Nagle Wasze ciężko zdobyte złoto może nie być tak bezpiecznie, jak sądziliście, bo przeciwnicy mogą zmienić swoje intencje albo możecie być zmuszeni wymieniać się kartami na ręce. Bez zmian pozostanie jedno – wygra ten, kto zdobędzie najwięcej złota.

Podstawowe informacje: 
Liczba graczy: 2-12
Wiek graczy: 8+
Czas gry: 30 min.
Kategoria: rodzinna
Mechanika: blef, wybór karty, budowanie tras

Zestaw zawiera:
- 32 żetony bryłek złota
- 30 kart korytarzy
- 21 kart akcji
- 15 kart krasnoludów
- instrukcja

Czym jest Sabotażysta?

To prosta i angażująca karciana gra blefu, w której wcielamy się w górników poszukujących bryłek złota w głębokich tunelach albo w sabotażystów, którzy na każdym kroku utrudniają im pracę. Członkowie obu grup powinni się wspierać, ale nigdy nie mogą być pewni, kto jest po ich stronie – tożsamość każdego z krasnoludów zostaje ujawniona dopiero po rozdzieleniu złota. Zwycięży gracz, który po zakończeniu trzeciej rundy będzie miał najwięcej bryłek cennego kruszcu.

Jacek

Fan strategicznych gier komputerowych, Władcy Pierścieni i Więźnia Labiryntu! Stary od urodzenia.