Informacja prasowa

Przeklęte dylematy

Przeklęte dylematy
Spis treści:

Wydawnictwo: REBEL
Planowana data premiery: 10 kwietnia 2024
Cena do dnia premiery: 85,50 zł

Link do gry na stronie wydawnictwa: KLIK

W życiu nie ma nic za darmo! Wyobraź sobie, że od teraz możesz przesyłać myśli bezpośrednio do umysłów innych ludzi, ale w zamian nie możesz zginać kolan i łokci. Przyjmujesz wyzwanie? A co Twoim zdaniem wybraliby Twoi znajomi?

Przeklęte dylematy to zwariowana gra imprezowa, dzięki której poznasz swoich najbliższych z zupełnie innej strony! W każdej rundzie jedno z Was stanie przed abstrakcyjnym wyborem – musi wskazać, czy przyjęłoby sztosową opcję w nierozerwalnym pakiecie z prawdziwym życiowym szajsem. Tymczasem reszta graczy głosuje, jaka będzie odpowiedź przeklętego dylemaciarza. Ci, którzy obstawią poprawnie, otrzymają cenne punkty!

O co chodzi?

W grze dostępne są dwie pule kart: sztosu (z umiejętnościami, które prawie każdy chciałby mieć) i szajsu (z brutalną ceną za bycie ponadprzeciętnym). W każdej rundzie jedna osoba staje przed wyborem jako przeklęty dylemaciarz. Musi zastanowić się, czy przyjmuje dylemat w zaproponowanym kształcie, czy odrzuca go.  Pozostałe osoby rozważają, jaka będzie decyzja dylemaciarza. Gdy wszyscy podejmą decyzję, uczestnicy podnoszą przed sobą pięść z kciukiem skierowanym w bok, a następnie odliczają do trzech i głosują.

Gracze, którzy odpowiedzieli poprawnie, otrzymują punkty. Zwycięży osoba, która zgromadzi ich najwięcej po rozegraniu określonej liczby kolejek. 

Podstawowe informacje: 
Liczba graczy: 2-10
Wiek graczy: 18+
Czas gry: 20 min.
Kategoria: imprezowe, dla dorosłych
Mechanika: wybór karty, pytania i odpowiedzi, dedukcja i zgadywanie

 Elementy:
- 211 kart
- instrukcja

Jacek

Fan strategicznych gier komputerowych, Władcy Pierścieni i Więźnia Labiryntu! Stary od urodzenia.