Informacja prasowa

6 bierze - Wydanie jubileuszowe

6 bierze - Wydanie jubileuszowe
Spis treści:

Od 30 lat gracze na całym świecie pokazują, że umieją chwycić byka za rogi – to dzięki nim ta prosta i angażująca karcianka cieszy się niesłabnącą popularnością. Początkujący i zaawansowani planszówkowicze chętnie podejmują ryzyko, zastawiają pułapki na przeciwników i dają się porwać doskonałej zabawie. 

Wydawnictwo: REBEL
Planowana data premiery: 22 marca 2024
Cena do dnia premiery: 85,50 zł

Link do gry na stronie wydawnictwa: KLIK

6. bierze: Wydanie jubileuszowe to specjalna edycja rocznicowa, zawierająca znaną i lubianą grę podstawową oraz całkowicie nowy wariant kooperacyjny, w którym musicie połączyć siły w starciu z bawołem i mądrze wykorzystać dostępne opcje, by zmusić go do zbierania punktów karnych. W pudełku znajdziecie też nowe karty specjalne zaprojektowane przez fanów, dzięki którym rozgrywka będzie jeszcze ciekawsza!

O co chodzi?

To niezwykle prosta, a jednocześnie maksymalnie wciągająca gra karciana, w której staramy się pozbyć z ręki wszystkich byczych głów. Na samym początku otrzymujemy po 10 kart, które następnie zagrywamy w 1 z 4 rzędów. Pamiętaj jednak, że nazwa gry nie jest przypadkowa: ten, kto dołoży 6. kartę do rzędu, musi go zebrać, a każdy byk na zebranej karcie oznacza niechciane punkty karne!

Podstawowe informacje: 
Liczba graczy: 1-10
Wiek graczy: 8+
Czas gry: 45 min.
Kategoria: rodzinne, imprezowe
Mechanika: wybór karty, zarządzanie ręką, jednoczesny wybór akcji

Elementy:
- 133 karty
- plansza bawoła
- instrukcja
- notes
- ołówek
- gumka

Jacek

Fan strategicznych gier komputerowych, Władcy Pierścieni i Więźnia Labiryntu! Stary od urodzenia.