Frostpunk: Frostlander Expansion (edycja polska)

Frostpunk: Frostlander Expansion (edycja polska)
Spis treści:

Frostpunk: Frostlander Expansion (edycja polska).

Wydawnictwo: Rebel
Planowana data premiery: II kwartał 2022

Główna gra planszowa „Frostpunk” jeszcze nie miała swojej premiery (planowana jest na II kwartał 2022), a ze względu na sukces kampanii na kickstarterze zapowiedziany został dodatek!

Rozszerzenie do postapokaliptycznej gry strategicznej Frostpunk zawierające zestaw nowych kart, które znacznie zwiększają jej regrywalność. Dodatkowo Frostlander wprowadza zupełnie nowy, najwyższy poziom trudności, stanowiący wyzwanie nawet dla zaawansowanych graczy. Zestaw zawiera również ekskluzywne, drewniane pionki, które uczynią naszą grę jeszcze bardziej estetyczną.

Podstawowe informacje:
Liczba graczy: 1-4
Wiek graczy: 14+
Czas gry: 120-150 minut
Kategoria: strategiczne
Mechanika: budowa miast, odkrywanie terenu, zarządzanie zasobami

Elementy:
8 kart wydarzeń
14 kart zmierzchu
4 karty prawa
8 kart konsekwencji prawnych
8 kart technologii
6 kart społeczeństwa w trybie przetrwania
32 drewniane pionki

Gra zawiera wszystkie cele odblokowane podczas kampanii na portalu Kickstarter.

CZYM JEST FROSTPUNK?
To strategiczna gra planszowa, w której od jednego do czterech graczy wciela się w przywódców ostatniej kolonii ocalałych w postapokaliptycznym, skutym lodem świecie. Naszą rolą jest zarządzanie zarówno infrastrukturą ostatniego miasta, jak i jego mieszkańcami oraz nieustanne lawirowanie między perspektywą lodowej zagłady a buntem. Nasi obywatele to nie tylko nieme pionki na planszy: będą wysuwać postulaty i reagować zgodnie z panującymi nastrojami. Działania i decyzje graczy poniosą ze sobą istotne dla rozgrywki konsekwencje, tworząc każdorazowo wyjątkową, dojrzałą historię.

Jacek

Fan strategicznych gier komputerowych, Władcy Pierścieni i Więźnia Labiryntu! Stary od urodzenia.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie artykuły

Frostpunk: Gra planszowa

Frostpunk: Gra planszowa Wydawnictwo: Rebel Planowana data premiery: II kwartał 2022 Witaj w postapokaliptycznym świecie, gdzie los ostatnich ocalałych leży...